Chcete poznat fakultu, ještě než se na ni přihlásíte? Pak si ji přijďte omrknout na den otevřených dveří. Je pro Vás připravený interaktivní program, který Vás formou hry provede fakultou i veškerým děním. Nakoukněte do poslucháren, ateliérů i zázemí. Studenti a studijní referentky vám rádi odpoví na všechny dotazy a informují vás nejen o studiu na Fakultě architektury, ale také o dalších možnostech, které VUT nabízí.

Program

Na dni otevřených dveří vás čeká prohlídka fakulty, jednotlivých ateliérů a samozřejmě prezentace nabitá základními, důležitými i zákulisními informacemi. V závěru prezentace se můžete těšit diskusi, na které zodpovíme vaše dotazy.

Čeká na vás prezentace nabitá informacemi o studijních programech, s krátkými vstupy našich vyučujících, zkušenostmi studentů i ochutnávkou společenského dění na FA. Nepřijdete ani o možnost položit dotazy v následujících diskusních skupinách.

Pro nedočkavé:

Pokud jste zvědaví, a toužíte fakultu vidět hned teď, využijte virtuální prohlídku fakulty.

Jak se k nám dostanete

Na Hlavním nádraží nasedněte na tramvaj č. 1 směr Pisárky, ta vás zaveze na Mendlovo náměstí a odtud to už máte pár metrů k nám na fakultu. Cesta vám zabere zhruba 15 minut. Pokud k nám pojedete z České, nasedněte na tramvaj č. 5, nebo 6 směr Ústřední hřbitov/Starý Lískovec a ani ne za deset minut vystupte na zastávce Poříčí, která se nachází přímo před fakultou. Pokud se nacházíte na veletrhu Gaudeamus na BVV, zvládnete to do 15 min pěšky.
Auto raději nechejte doma, fakulta totiž sídlí v úzkém centru Brna a možnost parkování je jen v okolí na ulici.

Sledujte FB události: facebook.com/events/3425334941051501
Sledujte IG FA VUT: instagram.com/fa_vut

Kde

Fakulta architektury
Poříčí 5, 639 00 Brno

Kdy

  • 1. listopadu 2023 od 15:00 do 19:00