Chcete poznat fakultu, ještě než se na ni přihlásíte? Pak si ji přijďte omrknout na den otevřených dveří. Provedeme vás posluchárnami, ateliéry i veškerým zázemím fakulty. Studenti a studijní referentky vám rádi odpoví na všechny dotazy a informují vás nejen o studiu na Fakultě architektury, ale také o dalších možnostech, které VUT nabízí.

Program

Na Dni otevřených dveří vás čeká prohlídka fakulty, jednotlivých ateliérů a samozřejmě prezentace nabitá základními, důležitými i zákulisními informacemi. V závěru prezentace se můžete těšit diskusi, na které zodpovíme vaše dotazy.

Nemůžete se zúčastnit prezenčního dne otevřených dveří? Nevadí. Máme pro Vás alternativu. Naplánovali jsme pro vás online ochutnávku fakulty.

Čeká na vás prezentace nabitá informacemi o studijních programech, s krátkými vstupy našich vyučujících, zkušenostmi studentů i ochutnávkou společenského dění na FA. Nepřijdete ani o možnost položit dotazy v následujících diskusních skupinách.

Pro nedočkavé:

Pokud jste zvědaví, a toužíte fakultu vidět hned teď, využijte virtuální prohlídku fakulty.

Jak se k nám dostanete

Na Hlavním nádraží nasedněte na tramvaj č. 1 směr Ečerova, ta vás zaveze na Mendlovo náměstí a odtud to už máte pár metrů k nám na fakultu. Cesta vám zabere zhruba 15 minut.
Pokud k nám pojedete z České, nasedněte na tramvaj č. 5, nebo 6 směr Ústřední hřbitov/Starý Lískovec a ani ne za deset minut vystupte na Mendlově náměstí. Pěšky jste pak na fakultě za pět minut.
Auto raději nechejte doma, fakulta totiž sídlí v úzkém centru Brna a možnost parkování je jen v okolí na ulici.

Kde

Fakulta architektury
Poříčí 5, 639 00 Brno

Kdy

  • 23. listopadu 2021 od 15:00
  • 3. března 2022 on-line
Záznam z loňského Dne otevřených dveří (prezentované informace o přijímacích zkouškách už nejsou aktuální)